MerkezForum Forumların Merkezi.!
url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:) O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:) O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MerkezForum Forumların Merkezi.!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:)

YazarMesaj
ßadboy$
Yönetici
Yönetici
ßadboy$

Oynadığınız Oyun : WarRock
Takımınız : Trabzonspor
<b> Ödüller </b> Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:) Eniyiadmin
Kadın Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 489
<b> Rep Puanı </b> Rep Puanı : -2147053550
<b> Rep Gücü </b> Rep Gücü : 1085
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 23/01/10

<b> Yaş </b> Yaş : 30
<b> Nerden </b> Nerden : Ewden =)
<b> İş/Hobiler </b> İş/Hobiler : Pc Net

Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:) Empty
MesajKonu: Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:)   Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 9:46 pm

Buyrun Arkadaşlar Kendi Kullandığım Hileyi Sizinle Paylaşmak İstedim

Normalde Bedava Deil Tabiki 1 Aylık Yaklaşık 19$ Bende Ücretsiz Sürüm Olduğu İçin

Sizinle Paylaşayım Dedim Buyrun Görüntü ve Download Link :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 690x445 ve 50KB ) Buraya Tıklayın

AŞAĞIDAKİ LİNKDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hiledeki Özellikler:

1-Otomatik Toplama: (sizin adınaza düşen herşeyi alır. )

2-Oto Fish Özelliği:Otomatik Balık Tutar.Açtığınız her balıktan kesin istiridye çıkar(istiridye pazarları bu şekilde kazanıyor.Bu Şekilde bunlar m satıor sizde satabilirsiniz.)

3-Yaratığın ismini Yazarsınız ve 7/24 onu gördüğü yerde atak yapar.(bu şekilde dolunay pazarlarını çok gördüm ben )

4-Mavi ve Kırmızı İksir Secersiniz(örneğin %50 de mavi iksir içsin gibi)

5-Oto Pot:İksir Bitince Otomatik Alır

6-Flood Yapma:İstediğiniz Yazıyı Sürekli Yazar ve Oyundan Atmaz

7-Ultrahack aslında metin2 nin kendi botudur.Sizin için 1 aylık Bedava bunu kullanın tavsiyem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

8-Bazıları Para sıkıntısı çekiyor.Maymun Zindanında 1 gün çekmeye bırakın en az 1 gb paranız olur (100m)Madalyon pazarları Bu şekilde kazanıyor.M satıyorlar.

9-Kestiğiniz Yaratıkdan %50 iem çıkma olasılığını arttırır(ben öyle biliorum daha denemedim.)

10-Artık Metin Aramaya Son Metinin ismini yazıorsunuz o sizi metine Götürüyor(wallhacki açın mutlaka (: )

11-Yang Hack:Beyler Bunu sadece xp Pc ler yapabilir.Metin2 Anti.exe var onu açıorsunuz eskiden nasıl yang basıosanız şimdide o şekilde basıosunuz görevi yapıp basıosunuz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

12-Bazılarımız Vista kullanıyor.Programın içinde Vista Sürümde var. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

13-Değerli Taş:Arkadaşlar 2. köyde John'ların olduğu yere hileyi bırakın çok fazla değerli taş düşer.(bunu yaparken %50 item düşme olasılığını kesin açın.)

14-Son olarak bunu paylaşmamın nedeni metin2 de M satmakdan bıktım azda siz kazanın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Zaten ilk 1 aylık sürüm bedava Pc ye Format atınca gene bedava oluyor.Hadi iyi Oyunlar Kolay qelsin.Türkiye Serverı zaten full deıl hiç bir zaman.Hep girebilirsiniz .

DAHA NET BİR RESİM PAYLAŞMAYI ÇOK İSTERDİM AMA ÜYELERE BU KADARI VERİLMİŞ.YİNEDE ADMİNLER SAOLSUN

%100 Güvenlidir İstediğiniz programdan Tarata bilirsiniz.

Virustotal Tarama Sonucu:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://usuyorum.yetkin-forum.com

Metin2 Ultrahack|Oto Balık|Çekme|Toplama|Sayfa Görevleri|19$ Değerinde Bedava Sürüm:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» balık botu son sürüm zenginlik
» Metin2 balık botu
» metin2 2010 balık botu
» Metin2 Muz Hilesi+Çekme Hilesii [İÇERDE]
» 4 Sayfa Görevi