MerkezForum Forumların Merkezi.!
url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MerkezForum Forumların Merkezi.!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor

YazarMesaj
ßadboy$
Yönetici
Yönetici
ßadboy$

Oynadığınız Oyun : WarRock
Takımınız : Trabzonspor
<b> Ödüller </b> Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor Eniyiadmin
Kadın Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 489
<b> Rep Puanı </b> Rep Puanı : -2147053550
<b> Rep Gücü </b> Rep Gücü : 1085
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 23/01/10

<b> Yaş </b> Yaş : 30
<b> Nerden </b> Nerden : Ewden =)
<b> İş/Hobiler </b> İş/Hobiler : Pc Net

Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor Empty
MesajKonu: Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor   Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 9:38 pm

ARKADA?LAR ÖNCE ?U LAYI OKUYUNUZ ....Üzülüyorum Ve KIRILMAYA BA?LIYORUM..... S?TEM ETMEKTEDY?M :[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Al?nt?:
azametli adl? üyeden al?nt? [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Üzüntü karde?im sana güvendim indirdin e?er çar?m soyulmassa sana çok dua edecem ama soyulursada demek art?k kimseye güven olmayacak çal??malar?n için saol (E?er alt?nda bir çapan o?lu yoksa) ++rep

Üzüntü'nün Cevab?:Sevgili Arkada??m ben 2 y?ld?r h?le sunuyorum ama Buna inan k?smen?n necar?na ne 1 yang g?na dokun dum baz? f?rcatc?alr Scri?perler?n ad?n? c?karm?? Ve onalr?n yuzunde hile yap?p sunmak bile gelm?yor içimden 2 y?ld?r 1 ki?i desinki üzüntü ben car?m? cald? yang?m? mcald? lütfen arkada?lar bunda sonra ban güvenenlr? ekl?yorum ve b?r dah böle konualra cevap verm?yceg?m Haber?n?z olsun....Ben her Zaman Demisi,mdir Üzüntü Fun clup ve metin2.biz ailesiyiz....?u Sitede 6 7 ki?i adam gibi hile sunmaktad?r..... 1 de benim isteyen tarma yaps?n isteyen ezik carla oynas?n denesin bende ASLA AMA ASLA böle bir sey söz konusu bile degildir.... Ben 2 y?ld?r aln?m?n teriyle Hile sunmaktay?m....Ve sunuyorumda... Siz Ne san?yorsunuz ?imdi bu üzüntü bütün hileieri kontrol etmiyormu ediyorum bu yabanc?alr?n c?kard?g? bütün hilelerde KEYLOGER ve ve gizli Casus var onalr?n verdigi hileyi kuruyorsunuz sonra Hiç fark?nda olamadan GÜMMMMM sonra onalr soyup bize geliyorsunuz diyorsunuz ki ''' Üzüntü veya baz? arkada?lar benim çar?m? Soyduuuu Sonra küfür kafir ''''''' ediyolar arkada?lar burda Pc canavar? vard? ?imdi oda yok..!Ço?u Arkada?larda bilirler ki onda sonra ben var?m bu sitede adam gibi [laf?m meclisten d??ar?] hile süren ve payla?an benim hilelerim okadar tutuluyorki adamlar burdan kopyal?p ba?ka sitelerde sunmaktad?rlar Sonra ben ç?kard?m gibi övünmektedirler... Oysaki Kimin Tutuldugu Ortada ve t?klanma Rekoru ve cevap Rekoru K?rd?m her Geçengün emailler mesajlar Almaktay?m...S?ZE D?YCEKLER?M BU KADAR...HE D?YORSANIZ ÜZÜNTÜ H?LE CIKARMASIN ?stemiyoruz Diye.... OK BENDE S?ZE SÖZ VER?YORUM ARTIK BIRAKIRIM BU METIN2 yi ....Unutmay?n ki Sizin ?çin Elimden Geleni Yap?yorum....D?YCEKLERIM BU KADAR KALIN SA?LICAKLA...!

Güncel 07/12/2009 Sayfa Güncellendi..

YEN? H?LEM?Z Bütünserverde Çal?s?r.... TORRIENT-Most Üzüntü Fark?yla...

Size Bir Kaç Bilgi Sunaca??m Sonra Hilemizi Kurmaya Ba?l?yca??z..?

Say?n Arkada?lar MET?N II TORRENT Hakk?nda Kimsenin Bir Bilgi Sahibi Oldugunu Sanm?yorum K?sa Ve net Anlat?cag?m...

MET?N II TORRENT Ne Dir.!

?imdi art?k bu tür hileleri önlemek için art?k LOg Sistemi Ayarlamaktad?rlar
Mesela Siz h?z ko?tunuz ve hileyi açt?n?z dimi...

bu Art?k gm leri ilgilendirmiyor Neden?? derseniz...

Gmler MET?N II TORRENT dosyas?n? sizin indirmeniz için yaz?lan b?r programd?r Yani LOG systemi siz 70 75 lwl gibi yak?n kas?ld?g?n?zda gm sizden ?üpelenir ve log syseminize bakar ve BAnded Anl?ycag?n?z Art?k gmler pe?inizde ko?mayacakt?r....

Siz Kendi Ellerinizle Kendinizi Yakacaks?n?z...

Olay Budur Ba?ka Diycek Bir?eyim Yok..
Sak?n Yeni Pachleri Yüklemeyiniz...
Benim Yazd???m Script MET?N II TORRENT'in Üstünden Geçer Ezer Bir Dahada Böyle Hata Ve MET?N II TORRENT Denilen Pisli?i Görmezsiniz..

??MD? H?LEM?Z? SUNUYORUM.....
%100 Güvenle ?ndirebilirsiniz.....
Bunu ?ndirip Kurabilirsiniz Kullanma Klavuzu ?çindedir...!

Bu Bir ?lk Bu Sitede En cok T?klanan Benim!!
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ailesi'ne Te?ekkürlerimi Sunar?m!!!!
5.500.000 Ki?iye Çok Te?ekkürlerimi Sunar?m..!!!!

Çal??m?yoor diye bi?e yok Çaresi bende

ID : SarumanAres
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gerçek SarumanAres ?u Anda Hiç Bir Serverde Oynam?yor.... Fake SarumanAres'lere Dikkat

Üzüntü Bunuda Ba?ard?!!!!!
?LK H?LEM? SUNUYORUM>>>>TORRIENT-MOST<<<<<
Devam? Gelcektir.... TO be Contiunend....

LEADER SCR?PTER Üzüntü Productions Yap?m
HIMMM PEkiii ?lahi adalet BENDE

Unutmay?n?z Ki : Ba?ar? Her Zaman K?skan?l?r Ve Çekemezler...!
Bütün Bulu? Tamamiyle Bana Aittir...!

Al?nt? Yap?p Baz? Yerlerde Suncaklar?na Eminim Buda Emek Çalma Denir..!

Hilede Bütün Serverler Vard?r Her Serverde Kullanabilirsiniz.....

>>>>>>>>>>>>>>>>>TORRIENT-Most<<<<<<<<<<<<<<<

TORRIENT-Most DEVR?M BA?LATTIM ÇÖZÜMÜ BENDEN Tamamen Ayarlar? Bana Aittir..!

VERECE??M A?AMALARI UYGULAYIN

1.ci A?ama

?LK OLARAK WERECE??M L?NKLER?N TEK?NDEN DOSYAMIZI ?ND?R?ORUZ BUYRUN
Fremework 3.5 indiriyoruz Yoksa Çal??maz...!
Ve Kuruyoruz...

Link>>>>[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önemli Not::: Fremework 3.5 ?ndirmek ?art De?ildir Eger Pc'nizde Bu Hile'yi Destekleyip Çal???yorsa...!
?ndirmeyiniz Gerek Olmaz..!
lk Ba? Hileyi ?ndirin Çal??mazsa Fremework 3.5 Kurun .....!

2.ci A?ama

Hiemizi ?ND?R?ORUZ

3.ci A?ama

Karakter Kar??n?zdayken
H?LEM?Z? AÇIORUZ
Sak?n oyuna Girmeyiniz yoksa Çal??maz...

4.cü A?ama

DAHA SONRA MET?N2.DE WE?TER YAPIORUZ (NOT=SAKIN MET?N2 TURK?SCH YAPMAYA KALKMAYIN H?Ç B? SECENEGE BASMADAN WE?TER D?YORUZ..)

5.cü A?ama

3.HACK S?TE GEL?P ORDA Option Var Orda tam 2 katane kutucuk Görceksiniz Onlar? Onaylay?p (Hack Neu Generieren Diyoruz ) Onayl?yoruz Yani

6.ci A?ama

SONRA 1 H?T ATTACK ANN D?ORUZ Buna Benzer ?eyler Ç?kacak Siz Ayarlay?n?z..

7.ci Ve SON a?ama Dikkat

VE H?LEM?Z OLDU Güle Güle Kullan?n?z

?Y? OYUNLAR

ÇEKME H?LEM?Z VARDIR ARKADA?LAR ÇOK MESAJ ALIYORUM YOK D?YE... VAR...!

( 3.Hackseite T?klay?n?z ve En Altta Moblock Yazar Onu T?klay?n ye?il Yap?n?z...! )

Çal??an Hilenin Özellikleri

H?zl? Ko?ma

Hit attack

Map Yani harita

Teleport

Ve daha bir çok Özellikleri....!

S?ZE YARDIMCI OLMAK ?Ç?N MET?N BELGES?NE NE YAPCAGINIZI YAZDIM....
RAR'IN ?Ç?NDE....

Soru ve Cevap Kö?esi ...

Soru 1: Say?n Üzüntü Ben Kuram?yorum Bulam?yorum Nas?l Olcak Dowlands Olmuyor...!

Cevap 1: Sen Ne yap biliyon muu ?unu yap sadece...

Sen torrent t?kla yukle de yeterlidir sonra metin2_turkey klasörüne gir orda metin exe gibi ayn? ?ey gozukcek pach yuklemeden d?rek t?kla ac?lcakt?r .....

Soru 2: Üzüntü abi kaç saniye sürüyor yüklemsi ve Nerden Giricem...!
Cevap 2 :Zaten öle 3 4 Saniye Sürüyor Yüklenmesi JET HIZINDA Anlars?n Ya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O kadar yüklü dosya degil 3 4 saniyelik dosya Yüklendikten Sonra Metin2_turkey klasörübe gir
Orda metin2 exe yi Beyaz görcen onu masa üstüne at [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ba?ka sorun yok Sonra Gir...

Soru 3: Üzüntü Abi Kuruyorum Fakat 29 server var neden...!
Cevap 3: Hileyi Kurmadan Önce Pach Tamamen Yükle Metin2 Den Gelen Torr?ent te Yüklensin Sonra Hileyi Kur bütün Serverler Orda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Soru : 4 Önemli Not: Benim verdi?in torrenmost var ya onu yükledi?imiz takdirde yeni server gelirse otomatik eklenir mi silip ba?tan m? yapmam?z gerekiyor her?eyi ?

Cevap 4 : Evet Ama ama sana link vercem orda metin2.exe var onu tekrar metin2 klasörüne at veya masa üstüne at pach yükler sak?n silme arar yedekte dursun....

Link

Benim Emegimi Çal?pta Ba?ka Siteye Yayanlara Haram Ediyorum....!

Uzaktan Yard?m ?leti?imi ?çin..... [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] EklersenizEn K?sa Sürede Yard?m Edilcektir.....! Eski MSN'em Degisti Yeni Msn' [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sanmay?n ki Email Bakm?yorum ??te ?spati Hergün Bak?yorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Baz?lar? Email'lere Bakm?yom Diye Kan?t Sunuyolar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kolay m?? Her Gün Email'lere Cevap Vermek Günü'mün Yar?s? Email'Lerle Geçiyor..!
Günlük EN AZ 800 Email Al?yorum Gerisini Siz Hesap Edin..
Cevap Vermek Zorunday?m... Tek Tek Her Birine
Ben Yani üzüntü ???M? Ciddiye Al?r?m... Sayg?lar
Beni Destekleyen HERKEZE TE?EKKÜR EDER?M

1 Adet Küüçücüük +rep Please Te?ekkürler

Sevgi Sayg? Çerçevesinde Olmak Dile?iyle

KES?NL?KLE NE V?RÜS NEDE H?LE YOKTUR Tamamiyle Orjinaldir ( ?Y? OYUNLAR..)

Toplama Yapal?m m?...! ++Rep

R+E+P= REP Please Te?ekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AMAN BUNDA V?RÜS VARDIR TROJAN VARDIR KEYLOG VARDIR D?Y?P KORKANLAR ?ND?RMES?N L?NK TEM?ZD?R ÇALI?IYORDUR

TARATMA SONUÇLARI:
virüstotal:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
virusscan.jotti.org:Scan taken on 25 Oct 2008 09:18:12 (GMT) A-Squared Found nothing
AntiVir Found nothing
ArcaVir Found nothing
Avast Found nothing
AVG Antivirus Found nothing
BitDefender Found nothing
ClamAV Found nothing
CPsecure Found nothing
Dr.Web Found nothing
F-Prot Antivirus Found nothing
F-Secure Anti-Virus Found nothing
G DATA Found nothing
Ikarus Found nothing
Kaspersky Anti-Virus Found nothing
NOD32 Found nothing
Norman Virus Control Found nothing
Panda Antivirus Found nothing
Sophos Antivirus Found nothing
VirusBuster Found nothing
VBA32 Found nothing

Scanner Malware name A-Squared VirTool.Win32.DelfInject.X!IK AntiVir TR/Buzus.iij ArcaVir Trojan.Spynet.A Avast Win32:Trojan-gen {Other} AVG Antivirus X BitDefender Trojan.KeyLogger.MSZ ClamAV X CPsecure X Dr.Web DLOADER.Trojan F-Prot Antivirus W32/SecRisk-ProcessPatcher-based!Maximus F-Secure Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a G DATA Win32:Trojan-gen Ikarus VirTool.Win32.DelfInject.X Kaspersky Anti-Virus Backdoor.Win32.SpyNet.a NOD32 probably a variant of Win32/Genetik Norman Virus Control W32/Malware.EEFT Panda Antivirus X Sophos Antivirus X VirusBuster X VBA32 Trojan.Win32.Agent.ahyv

R+E+P= REP Please Te?ekkürler
https://usuyorum.yetkin-forum.com

Metİn2 multİhack %100 ÇaliŞiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CD'siz Format Atmak %100 Çalışıyor !
» Multi hack 6.1 tüm hile çalışıyor
» 1 Ocak 2010 İlk Hackı 3D %100 Çalışıyor
» Bilgisayarınız Yavaş mı Çalışıyor? O zaman içeri
» Metin2 indir