MerkezForum Forumların Merkezi.!
url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım" O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım" O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MerkezForum Forumların Merkezi.!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım"

YazarMesaj
ßadboy$
Yönetici
Yönetici
ßadboy$

Oynadığınız Oyun : WarRock
Takımınız : Trabzonspor
<b> Ödüller </b> Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım" Eniyiadmin
Kadın Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 489
<b> Rep Puanı </b> Rep Puanı : -2147053550
<b> Rep Gücü </b> Rep Gücü : 1085
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 23/01/10

<b> Yaş </b> Yaş : 30
<b> Nerden </b> Nerden : Ewden =)
<b> İş/Hobiler </b> İş/Hobiler : Pc Net

Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım" Empty
MesajKonu: Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım"   Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım" Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 4:12 pm

Sürgün Mağrasına Girmek İçin Yapılması Gerekilen Görev

Öncelikle 1.köyde bulunan Seon-Hae buluyoruz. Üzerine bir kere tıklıyoruz. Bize görevi veriyor.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_15 width=736>

<TR>
<td class=td1 width=20>[Resimleri görebilmek için
üye olun veya giriş yapın.]</TD>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 262KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Vermiş olduğu görev ise, Doyumpaperde "6 adet Fosil Gözyaşı" ve "4 adet Obsidyen" taşını bulmamızı ister. Doyumpaper'e geldiğimizde haritamızda bir kaç yer işaretlenmiş olur.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_9 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 222KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fosil Gözyaşlarını haritada işaretlenen yerlere giderek bulabiliyoruz.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_6 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 181KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_1 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 121KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_10 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 176KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu şekilde 6 adet Fosil Gözyaşını topluyoruz. Sıra geldi 4 adet bulmamız gereken Obsidyenlere. Obsidyen bulmak içinde arkadaşlar Işınlayıcının oralarda çok bulununan " Alev" slotlarını kesiyoruz.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_5 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 263KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Elimizde şuan "6 adet Fosil Gözyaşı" ve "4 adet Obsidyen" bulunuyor. Sol tarafta Görev beliriyor. Bizden son kez " 1 adet Fosil Gözyaşı" istiyor olacaktır. Bunuda diğer Fosil Gözyaşlarını bulduğumuz gibi haritada işaretlenmiş yerlere giderek buluyoruz ve Doyumpaperde olan görevimiz son buluyor.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_3 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 116KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi görevde de belirtildiği gibi 1.köye gitmemiz isteniliyor. Birinci köye gidip görevimizi teslim ediyoruz. Bize ikinci bir görev veriyor.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_14 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 239KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_7 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 178KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_13 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 221KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bizden istenilen görev; Kızıl ormana gitmek ve orada işaretlenen yeri bulmak. Sağ üste bulunan haritayı " - " tuşuna basarak uzaklaştırabiliriz ve rahat bulabiliriz işaretlenmiş yeri. İşaretlenmiş yeri bulduğunuzda 2-3 saniye bekleyin ve Sol Tarafta Yeni Görev Sayfası gelir. O sayfaya tıkladığımızda bize " Kan Damlası " verir. Tekrardan 1.köye dönmemizi ve görevi Seon-Hae teslim etmemiz istenilir.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_4 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 222KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_11 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 239KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Görevimizi başarıyla tamamlamış oluyoruz ve Seon-Hae bize "Kan Taşı" veriyor. Bu "Kan Taşı" ile Sürgün Mağrasına giriş yapabiliyoruz.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_12 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 248KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Almış olduğumuz "Kan taşı" ile Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz. Bildiğimiz üzere bundan bir kaç ay önce Birinci köye Koe-Pung gelmişti. Şimdi oraya gidip Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz.

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_8 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 260KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

<TABLE class=ncode_imageresizer_warning id=ncode_imageresizer_warning_2 width=736>

<TR>
<td class=td2 unselectable="on">Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x708 ve 153KB.</TD></TR></TABLE>[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://usuyorum.yetkin-forum.com

Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MULTİHACK 6.1 Resimli Anlatim İçeri----->>>
» Roc Anahtar Görevi -Detaylı- (Resimli)
» Rogue Skilleri Resimli-Ayrıntılı-Anlatım
» Güzel Bir Skill Hesaplama Programı Resimli Anlatım
» ss almak isteyenler bi bakın Türkçe yamasıyla bir program resimli anlatım