MerkezForum Forumların Merkezi.!
url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

url=http://turk-game.forum.st/profile.forum?mode=register]VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi O0xgfdwhr2j9b86l78[/url]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MerkezForum Forumların Merkezi.!Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi

YazarMesaj
ßadboy$
Yönetici
Yönetici
ßadboy$

Oynadığınız Oyun : WarRock
Takımınız : Trabzonspor
<b> Ödüller </b> VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi Eniyiadmin
Kadın Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 489
<b> Rep Puanı </b> Rep Puanı : -2147053550
<b> Rep Gücü </b> Rep Gücü : 1085
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 23/01/10

<b> Yaş </b> Yaş : 30
<b> Nerden </b> Nerden : Ewden =)
<b> İş/Hobiler </b> İş/Hobiler : Pc Net

VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi Empty
MesajKonu: VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi   VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:30 pm

VMware Workstation ile bilgisayarınızda hem Xp işletim sistemini, hem Linux' u, Pardus'u, hemde diğer işletim sistemlerini kullanabilirsiniz.
Bu uygulama ile birden fazla işletim sistemini kullanmanın yanı sıra;
İşletim sistemleri arasında dosya transferleri ve dosya işlemlerini yapabilir, çeşitli veri transferlerini gerçekleştirebilir ve işletim sistemlerine uyumlu modülleri diğer işletim sisteminde de çalıştırabilirsiniz.
Ayrıca sanal makinanızı oluşturarak, diskinizin belirli bir bölümünü sanal makinanız için ayırabilir ve kullanabilirsiniz.
Aynı anda birçok işletim sistemi üzerinde çalışmaya olanak sağlayan VMware Workstation, tek bilgisayar üzerinde sanal bilgisayar ağı kurarak pratik yapmak isteyen veya yazılımları çeşitli işletim sistemlerinde test etme durumunda olan kullanıcıların bir numaralı yardımcısıydı. VMware Workstation 6 şimdi, sunduğu Windows Vista desteğiyle, yeni nesil işletim sistemine geçiş yapan kullanıcılarını sevdownloadirken, çift monitör ve USB 2.0 desteğiyle de özelliklerini bir adım ileriye taşıdığını gösteriyor.Windows, Linux, NetWare, Solaris x86 ve FreeBSD işletim sistemlerini kurabilirsiniz.

Kabaca yeni versiyondaki farklar neler:
Daha yeni indirdim ve Tam inceleyemedim,

1. Ekran kartınızın 3D özelliği var ve kuvvetli ise bunu sanal sistemede aktarabilme için özel bir CheckBox seçeneği koymuşlar

2. Her USB aygıtı sanal OS farkedemiyebiliyor idi. Ama bu yeni versiyonda webcam i de görür gibi oldu.
Resimdede gözüktüğü gibi USB tanıtımı ve Sanal ile normal pc arasında dosya paylaşımı kolaylaşmış...

3. Eskiden Sanal pc de mouse klavye ayarları için kendi Tool - Agent programını OS kurulumundan sonra kurmanız gerekiyor idi. Bu kurulum olmadığı sürece Sanal OS dan Klavye - Mouse ayarlarını ayırmak için Ctrl+Alt tuşlarına basıp çıkmak gerekiyor idi. Buna gerek kalmamış kurulum aşamasında bile Mouse-Klavye ayarları birlikte hareket edebiliyorsunuz...
fare heryerde free takılıyor artık...Süper kolaylık olmuş...
Tools eklentisi güzelmiş....

4. Eğer XP kullanıcı adınız Türkçe harf içeriyor ise 6.5 versiyonu kuramayabilirsiniz.
Eski hazır alınmış imajları göstermek isterseniz yine türkçe karakterler sorun yaratabiliyor....Değiştirmek şart...

Homepage
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... 386.tar.gz
https://usuyorum.yetkin-forum.com

VMware Workstation 6.5.91182 Beta (Aynı Anda 2 işletim sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Programı v0,75 [Beta]
» Forum Programı v0,5 [Beta]
» Derece Puan Sistemi Hakkında Bilgi
» n-Track Studio 5.1.1 Build 2305+FULL Yeni Dj sistemi